Tel.: 311 684 298 jesy@jesy.cz

Časté dotazy

Dodáváte zařízení včetně montáže?

Ano, ale pouze při splnění podmínek, které Vám rádi sdělíme, pokud budete mít o tuto službu zájem.

Jaká je záruka na dodané zboží?

Standardní záruka na naše výrobky je 24 měsíce od jejich prodeje, resp. ukončení montáže. Záruka na ostatní zboží koresponduje se zárukou, kterou nabízí jejich výrobce /dodavatel.

Jaký je postup po objednání?

Pokud se jedná o typizovaný výrobek, je možno jej uhradit zálohou anebo dobírkou při převzetí. Tyto výrobky jsou obvykle k dispozici skladem, takže jejich distribuce probíhá obratem po objednání či úhradě.

Pokud se jedná o výrobek na míru (regulátor), je nutno jej uhradit předem; s výrobou se započne až po úhradě. Doba výroby standardního regulátoru trvá 10 pracovních dní. Regulátor včetně komponent je distribuován obvykle přepravní službou na náklady zákazníka, nebo je možno dohodnout osobní vyzvednutí přímo v naší provozovně.

S čím mi pomůže technická podpora?

Na lince technické podpory jsou odborníci, kteří jsou prakticky seznámeni s výrobky naší firmy – někteří je vyrábějí, někteří je montují a uvádějí do provozu.

Pokud se jedná o obecný dotaz (u regulátoru nastavení teploty, časového programu apod.), dokážou Vám obvykle poradit bez nutnosti dalších informací. Pokud se jedná o zapojení či jiný problém konkrétní regulace, je nutno si připravit výrobní číslo regulátoru, které je vytištěno na výrobním štítku.

Jakým způsobem lze Vaše výrobky zakoupit?

Výrobek či obchodní zboží je možno objednat:

  • Formou zaslání konfiguračního souboru vytvořeného v aplikaci pro konfiguraci regulačních systémů.
  • Podle cenové nabídky zpracované naším specialistou.
  • Na partnerském e-shopu mereni-regulace.shop, který nabízí celé portfolio našich výrobků a další zboží z oboru MaR jiných výrobců. Jedná se o nezávislou obchodní firmu, takže ceny mohou být odlišné od cen nabízených naší firmou.

Odebírat newsletter:

11 + 5 =